Skip to main content Skip to search

Archives for News

Mundesi Punesimi

Mundësi Punësimi:

Kompania Tobacco Holding Group shpk,

kompani lider ne fushen e ndertimit, se fundmi vjen me oferten e radhes:

Kerkohen kandidate ambicioz per pozicionin e Magazinier dhe 2 Punetoreve:
Kriteret per pozicionin e Magazinierit:
· Te kene perfunduar minimalisht shkollen e mesme, studimet e larta do te perbejne avantazh;
· Te kene experience te meparshme pune ne kete pozicion ose ne pozicione te ngjashme, minimum 2 vjete, preferohet ne kompani ndertimi;
· Aftesi komunikuese dhe te dije te punoje ne grup;

Te gjithe kandidatet e interesuar duhet te dergojne CV e tyre me foto te koheve te fundit ne adresen e e-mail-it
humanresources@thg-shpk.com

Vetem personat e interesuar do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!

 

Kuinda shpk
Kompani lider ne fushen e distribucionit, e cila operon sukseshem ne tregun Shqiptar vjen me oferten e radhes:
Kerkohet nje kandidate ambicioze dhe dinamike per vendin e punes si me poshte:

Financiere(F) per qytetin e Pogradecit
Kandidatja duhet te plotesoje keto kerkesa:
· Te kete perfunduar studimet e larta per ekonomik, studimet master do te perbejne avantazh.
· Te kete eksperience pune preferohet prane kompanive me profil tregtar.
· Te zoteroj ne te shkruar dhe folur gjuhen angleze.
· Te kete aftesi komunikuese te shkelqyera.
· Te kete aftesi per pune te pavarur dhe iniciative.

Ju lutemi dergoni CV me nje fotografi dokumentash ne adresen e e-mail:
humanresources@thg-shpk.com

Vetem personat e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!

Ju mirepresim!

Të gjitha dokomentet tuaja do të trajtohen me konfidencialitet të plotë nga ana jonë!

Read more

Mirënjohje nga Republika e Kosovës për THG

Në 17 Shkurt në Prishtinë kompania Tobacco Holding Group u vlerësua nga Republika e Kosoves , në 10-vjetorin e saj te pavarësisë, me nje çertifikatë mirënjohëje për kontributin e dhënë në zhvillimin ekonomik të vendit.

Read more

Latitude mbërrin në Shqipëri

Tashmë në Tiranë super parku ajror i brendshem me i madh ne ballkan.

Latitude ofron një botë argëtimi ajror të njëjtë për fëmijë të vegjël dhe të rritur. Latitude do të sfidojë trupin dhe mendjen tuaj dhe do t’ju lërë me një qëndrim të ri. Qëndrim elektrizues !

Çfarë përfshihet..

· TRAMPOLINA – 100+ trampolina, fusha dodgeball dhe basketbolli, plus një qese ajri gjigande.
· ROCK CLIMBING – 180+ metra ngjitje argëtimi – thjesht mos shikoni poshtë.
· OBSTACLE COURSE – 8 metra mbi nivelin e tokës, ky kurs i lartë i pengesave është shumë zbavitës dhe emocionues.
· GRID – Rrëshqisni, hidhuni dhe garoni përmes kesaj hapsire 200m2 plot adrenaline.
· TUMBLE MAT – Dashuria për rrokullisje dhe rrotullim? Freestyling ne trampolinat profesionale dhe jastëku gjigand i ajrit..
· KIDS ZONE – Dedikuar për fëmijët e vegjël ,nga 18muaj në 5 vjec, që kërkojnë aventura të mëdha.
· BASECAMP – Merrni një pushim në kafenenë dhe restorantin tonë, rimerni energjitë dhe diskutani me miqtë tuaj.
Plus, dhomat private janë në dispozicion për ditëlindje dhe evente të ndryshme.

Perjeto adrenalinen sot! Eja në Latitude

 

Read more

Fshati SOS falenderon Tobacco Holding Group

Fshatrat SOS kanë akorduar për Tobacco Holding Group një kristal simbolik në shenjë falenderimi për ndjeshmërinë dhe aktivizimin dhe kontributin vazhdueshëm jo vetëm material, por edhe monetar në mbarëvajtjen e proceseve për rritjen e fëmijëve.

Kontributi i shprehur nga Tobacco Holding Group është pasuar nga një tjetër donacion në vlerë monetare për vitin 2018, para të cilat do të shkojnë për rritjen e qetë dhe të sigurt të fëmijëve të fshatit SOS.
Ndjeshmëria ndaj shtresave në nevojë, por sidomos për njerëzit pa mbështetje do të jetë prioritet edhe në muajt e ardhshëm të vitit 2018.

Read more